CoD Black Ops 4: Operation Spectre Rising PS4’te!

517

PUBG ve Fortnite gibi battle royale kategorisindeki oyunların yükselişi hepimizin malumu. Öyle ki yeni çıkmış olsalar da bu oyunlar yıllardan beri sektörde faaliyet gösteren dev stüdyoları rüzgarlarına katmışa benziyorlar. Nitekim birçok firma yavaş yavaş oyunlarına battle royale modunu eklemeye başladı bile. Treyarch ve Activision da bu stüdyolar arasında yer alıyor.

Call of Duty serisiyle tanıdığımız firmalar tamamen konsept değiştirmiş değiller. Battle royale moduna sahip olmasalar da kendi hayran kitleleri tarafından satın alınacağını bildikleri yapımlara imza atabilirler. Ancak sürekli olarak yeni multiplayer modlarıyla CoD’u güncelleyen ikili, şimdilerde çok güzel yeniliklere imza attı.

CoD Black Ops 4: Operation Spectre Rising PS4'te! - ProGamerTR

CoD Black Ops 4 için hazırlanan Operation Spectre Risign isimli yeni güncellemede tabiri caizse yok yok. Farklı çok oyunculu modlara ek olarak bir dizi yeni harita ve kullanılabilecek yeni silahlar oyuna eklenmiş durumda.

Spectre ’yi zaten tanıyorsunuz

Spectre ismini duyunca aklınız James Bond filmlerine sakın gitmesin! Oldukça sinsi bir katil olan Spectre aslında ilk kez karşımıza Black Ops III ile çıkmıştı. Yeni çıkan güncellemede Shadow Blade adı verilen yeni silahla birlikte üçüncü kişi kamera bakış açısı da oyuna dahil edildi. Oyuncuların yönettiği ana karakterin öldürme yeteneklerinin güçlenmesi ise cabası.

Prop Hunt ve Bayrak Yakalama isimli iki farklı multiplayer moduna kavuşan oyunun artık çok daha eğlenceli ve sürükleyici bir hal aldığı kesin.

Blackout haritası güncellendi

Çok sevilen Blackout haritasının da Wetwork güncellemesine kavuşmuş olması sevindirici bir diğer gelişme. Hydro Dam bölümünün an itibariyle sular altında kaldığını belirtmekte de yarar var. Haritalarla ilgili bu değişiklikler için Activision’un hayli ilginç ve bir o kadar da radikal bir karar aldığını söyleyebiliriz.

Öte yandan multiplayer oynayacaklar için bir diğer iyi haber, oyuna gerçek hayattan uyarlanan iki yeni harita eklenmesi. Artifact isimli İzlanda’dan uyarlama haritaya Masquerade isimli Bangladeş uyarlaması bir diğer bölüm daha eşlik ediyor artık. An itibariyle PlayStation

Yorum yaz.

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazınız