Fortnite ‘e özel Xbox One kumandası satışa çıktı!

225

Hatırlanacağı üzere yaz aylarının başlarında Microsoft, Xbox One’ın Fortnite ’e özel olarak tasarlanan versiyonunu görücüye çıkarmış ve oyunculardan olumlu geri dönüş almayı başarmıştı. Konsolun dış görünümü Fortnite’e hakim olan morun envai çeşit tondaki renkleriyle donatılmıştı ve gerçekten çok göz alıcıydı. Oyunun ikonik karakterlerinden Storm’un rengi olan morun açık ve koyu hali Xbox One kumandasında da bizleri karşılıyordu.

Halihazırda bir konsolunuz varsa ve sırf bu yüzden Fortnite için özel tasarlanan bu konsolu satın almadıysanız, Microsoft’un size iyi bir haberi var. Artık bahsi geçen özel Xbox One sürümünün kumandasını ayrı olarak satın alabilmeniz mümkün!

Tam adı Fortnite Special Edition Xbox Wireless Controller olarak kayıtlara geçen bu kablosuz oyun kolu, sıradan Xbox One kumandalarıyla işlev bakımından aynı. Ancak parlak beyaz Xbox logosunun yanı sıra butonlarında açık, kolun geri kalan bölgelerinde ise koyu mor rengi hakim. Mevcut Xbox One konsoluyla herhangi bir sorun olmadan kullanabileceğiniz oyun kolunun şık gözüktüğü hemen herkesin ortak kabulü.

Oyun kolundan daha fazlası

Microsoft’un Fortnite tutkunlarına sunduğu avantajlar bununla sınırlı değil. Kolu satın alan şanslı kişiler Legendary Dark Vertex isimli kostümün yanı sıra Fortnite’in oyun içi para birimi olan V-Bucks’tan tam 500 adet alabiliyorlar. V-Bucks’ları kullanarak Fortnite Eşya Dükkanı’ndan herhangi bir silah kaplaması, kıyafet veya emote satın alabilmek mümkün.

1 TB’lık sürümü hala satışta

Peki ya hala daha konsolunuz yoksa veya Xbox 360’ınızı One’a yükseltmek istiyorsanız? Sorun değil, çünkü Microsoft halen daha Xbox One S Fortnite Battle Royale Special Edition 1 TB konsolunu satmaya devam ediyor. Haberini yaptığımız mor renkli oyun kumandasının yanı sıra yine mor tonlarının hakim olduğu konsolun ve Dark Vertex kozmetik setinin kutu içinden çıktığı bu paket, beraberinde tam 2 bin adet V-Bucks ile geliyor.

The Fortnite Special Edition oyun kolunu konsoldan bağımsız olarak satın almak istiyorsanız 64.99 dolar ödeme yapmanız gerekiyor. Ancak yukarıda sayılan tüm ek paketleriyle birlikte konsolun kendisini satın alacaksanız ödemeniz gereken tutar 299 dolara kadar çıkabiliyor.

Yorum yaz.

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazınız