Kingdom Hearts 3 Deluxe Edition 230 dolara satılacak

865

Tanıtımı henüz yeni geliştirilen Kingdom Hearts 3 oyunu için Deluxe Edition hazırlanan paket şimdiden gün yüzüne çıktı. Goofy ve Donald Duck karakterlerinin yanı sıra Sora isimli karakterle birlikte 3 adet aksiyon figürünün yer aldığı kutuda oyun içi nesnelere ait çizimlerin yer aldığı bir defter, koleksiyoncular için ideal bir rozet ve çeşitli ufak tefek ürünler bulunuyor.

İlk kez E3 2018’de duyuruldu

Daha çok Hitman ve Tomb Raider serisiyle ismine aşina olduğumuz oyun stüdyosu Square Enix, Kingdom Hearts 3’ü ilk kez E3 2018 etkinliği kapsamında tanıttı. Şimdi ise oyunun Deluxe Edition isimli özel versiyonunun detayları gün yüzüne çıktı. Oldukça yüksek bir fiyata satılması planlanan kitin ücreti 229,99 dolar olarak belirlenmiş. Bu da anlık dolar kuru üzerinden 1,088 TL’ye denk geliyor. Her ne kadar Türk oyuncular için çok pahalı olsa da, yurtdışında yaşayan sıkı Kingdom Hearts hayranları gözünü kırpmadan bu parayı ödemeye hazır olabilirler.

Kingdom Hearts 3 Deluxe Edition 230 dolara satılacak - ProGamerTR

Kutunun içinde yok yok

Yukarıda ismi geçen üç aksiyon figürünün yanı sıra bahsi geçen Deluxe Edition kitinde oyun içindeki silah ve karakterlerin resimlerinin yer aldığı bir defter yer alıyor. Üzerinde Sora karakterinin bulunduğu koleksiyonluk bir rozet, bir SteelBook kabı ve son olarak PlayStation 4 veya Xbox One için oyunun fiziksel diski de kutuda mevcut. Oyunun dış paketinde ise “Deluxe Edition” yazısı bir tacla beraber resmedilmiş durumda. Bu kutu Kingdom Hearts hayranları için pahalı ve bir o kadar da ideal bir hediye olarak tercih edilebiilr.

Şimdiden ön siparişe açıldı

Xbox One ve PlayStation 4 için hazırlanan Deluxe Edition paketlerini satın almak isteyen oyuncular, an itibariyle Square Enix’in web sitesini ziyaret edebilirler. Oyunun Deluxe Edition sürümüyle ilgilenmeyen müşteriler 79,99 dolar karşılığında “bundle” olmayan Deluxe Edition paketini satın alabiliyorlar. Bundle olmayan bu pakette rozet, kitap ve SteelBook kabı yer alıyor; ancak oyunun fiziksel diski kutu içinden çıkmıyor.

Keza 59,99 dolar ücretle satışa sunulan Standart Edition paketinde ise sadece oyunun kendisi yer alıyor.