ProGamerTR’yi artık Bundle’dan takip edebilirsiniz

669

Türkiye’nin en çok kullanılan haber uygulamaları arasında yer alan Bundle, artık ProGamerTR’de yayınlanan özgün içeriklere de bünyesinde yer vermeye başladı. Bundan böyle iOS veya Android işletim sistemine sahip akıllı telefonları üzerinden BundleHaber’i kullanan herkes, ProGamerTR’yi takip ettiği kaynaklar arasına dahil edebilecek.

Şayet siz de sitemizde yayınlanan son içeriklerden haberdar olmak istiyorsanız, Bundle Haber uygulaması üzerinden web sitemizi takibe alabilirsiniz. Bunun için Oyun & Geek kategorisini ziyaret ederek açılan listeden ProGamerTR’yi bulmanız yeterli.

Bundle nedir?

Akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabilen BundleHaber, ülkemizde ve dünyada gerçekleşen son dakika olayları takip edebilmenizi sağlayan bir haber uygulamasıdır. Yerli birçok web sitesinin kategorize edilerek listelendiği BundleHaber, Google Play Store’da “Editörün Seçtikleri” arasına dahil olmayı başaran sayılı uygulamalar arasında yer alıyor.

ProGamerTR nasıl takip edilir?

Çok basit. Öncelikle kullandığınız telefonun işletim sistemine göre App Store veya Google Play Store üzerinden “BundleHaber” uygulamasını indirin. Uygulamayı açtıktan sonra sol taraftaki menünün en altında yer alan “Kaynak Ekle” butonuna dokunun.

En üstteki “Haber veya Mecra Ara” yazılı arama kutusuna “Progamertr” yazdıktan sonra web sitemizin ismi karşınıza çıkacaktır.

Hemen yandaki “Ekle” butonuna basmanızla birlikte takip ettiğiniz kaynakların arasına ProGamerTR de eklenecektir.

Bundan böyle sitemizde yayınlanan içerikleri BundleHaber uygulamasını açar açmaz görüntüleyebilir, oyun dünyasında yaşanan son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.

Aşağıda görsel olarak bu işlemler yapılmıştır, galeriden bakabilirsiniz.

ProGamerTR’yi artık Bundle’dan takip edebilirsiniz
ProGamerTR’yi artık Bundle’dan takip edebilirsiniz
3_mini