PS oyunlarındaki müthiş indirim fırsatlarını kaçırmayın!

432

Japon eğlence ve teknoloji devi Sony, PS Store mağazasında müthiş bir indirim kampanyası başlatarak konsol sahiplerine kaliteli oyunları normalden daha ucuza satın alma imkânı sunmaya başladı. Buna göre PS3, PS4 ve PS Vita sahipleri yüzde 75’e varan indirimlerden kolayca faydalanabilecekler.

Öne çıkan indirimleri kısaca bir sıralayacak olursak, PS2’nin klasik oyunu Psychonauts’un 1.99 dolara satıldığı haberiyle başlayabiliriz. Öte yandan Tomb Raider: 20 Year Celebration gibi modern bir yapımı sadece 9.59 dolara satın alıp kütüphanenize ekleyebilmeniz mümkün.

Sadece birkaç gün sürecek

20 Haziran tarihinde başlayan olan indirim günlerinden faydalanabilmek için elinize çabuk tutmanız gerekiyor. Malum, Sony her zaman olduğu gibi bu ciddi indirimleri de kısa bir süreliğine geçerli kılacak. Yapılacak indirimler ise fiziksel disk kopyalarını değil, dijital oyun indirmelerini kapsıyor olacak.

İndirime giren oyunların tamamını görmek için PS Store’a giriş yaptıktan sonra “10 $’dan ucuz oyunlar” başlığı altına bakmanız gerekiyor. İsminden de anlaşılacağı üzere bu bölümdeki tüm oyunlar en fazla 10 dolara satılıyor. Bu da mevcut dolar kuruyla 60 TL gibi bir rakam yapıyor, ki gayet makul.

Öte yandan adını sanını duymadığınız birçok farklı oyunun da bu bölümde karşınıza çıkabileceği bilgisini paylaşmakta yarar var. Ace of Seafood bunların başında geliyor mesela. Keza mobil cihazlarda çok popüler olan Clouds & Sheep 2 gibi bazı oyunların konsol uyarlamaları da aynı bölümde listeleniyor.

Eski nesil oyunlar da var

Son olarak Sony’nin bir dizi eski nesil oyuna da 10 dolardan ucuz oyunlar arasında yer açtığı bilgisini paylaşmış olalım. Buna göre Boggle oyunu 3.99 dolara satılırken Big Buck Hunter Arcade için 9.99 dolarlık bir etiket belirlenmiş. Battleship oyunu ise 5.99 dolarlık bir ücrete sahip.

Her biri çok eğlenceli bir o kadar da sürükleyici olan bu oyunlara ek olarak Assassin’s Creed Chronicles üçlemesinde yer alan her bir oyunun 3.99 dolara satın alınabilir halde olduğunu belirtmiş olalım. Listede yer alan oyunlara göre daha güncel yapımlar olarak öne çıkan Just Cause 3’ü 5.99 ve Mafia III’ü ise $9.99’a temin edebilmeniz de mümkün.

Yorum yaz.

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazınız