Temmuz ayı PlayStation Plus Oyunları belli oldu!

259

PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch konsol platformları için geliştirilen oyun sayısının her geçen gün artması sonucu üreticiler belli zaman aralıkları içerisinde bazı yapımları ücretsiz hale getirmeye başladı. Tabii aylık veya senelik bazda ödenen bir miktar abonelik ücreti karşılığında. Çoğu zaman ücretsiz dağıtılan oyunların çıkış tarihi biraz eski olabiliyor, ancak arada güncel yapımların dağıtılmasına da şahit olabiliyoruz.

Daha kaliteli iki oyun var

Her ay olduğu gibi bu ay da Sony, PlayStation Plus aboneliği olan oyuncular için hazırladığı ücretsiz oyun listesini duyurdu. Bir önceki ay dağıtılan oyunlarla kıyaslayacak olursak Temmuz ayının PlayStation konsol sahipleri için daha kaliteli oyunlarla, çok verimli geçeceğini söyleyebiliriz.

Buna göre insanların hızlı refleks ve çabuk karar verme mekanizmasını tetikleyen birer futbol ve yarış oyunu PlayStation Plus aboneleri tarafından indirilebilecek.

Zamanlama hayli manidar!

Gelecekte geçen ve robotların hikayelerini anlatan Detroit: Become Human çok ilgi çekici bir oyun. Mutlaka göz atmalısınız.

Öte yandan araba yarışı oyunlarını sevenler de Sony tarafından unutulmamış. Fakat çok gerçekçi araba ve pist modellemeleri arayanlar hayal kırıklığına uğrayabilir, çünkü Horizon Chase Turbo tamamen 90’lı yılların yarış oyunlarından esinlenerek tasarlanmış. İster tek başına, isterseniz de 3 kişiye kadar beraber oynayabileceğiniz oyunda zorlu hava şartlarına karşı mücadele etmeniz gerekiyor. Bir anda bastıran volkanik toz bulutu veya kar fırtınası arabanın dengesini bozabiliyor çünkü.

Elinizi çabuk tutmakta fayda var

Detroit: Become Human’ın normalde hala daha ücretli satıldığını hesaba katarsak, PlayStation Plus abonelerinin beğenisine sunulan bu iki oyunu bir an önce kütüphanelerine eklemelerini tavsiye ederiz. Adı geçen her iki oyun da aboneler tarafından 2 Temmuz ila 5 Ağustos tarihleri arasında indirilebilecek.

Yorum yaz.

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazınız