Xbox One S ‘in Fortnite modeline dair detaylar sızdırıldı!

438

Xbox One S konsolunun mor renkli yeni versiyonu için geri sayım başladı. Fortnite için özel olarak geliştirilen bu model resmî olarak tanıtılmadan önce sızdırıldı. Bundle paketi kutusunda yer alması planlanan konsolun kumandası da battle royale oyununun ikonik renklerini taşıyacak.

Hatırlanacağı üzere Fortnite’de alan daralmaya başladığı zaman güvenli bölgenin dışında kalan yerler morun farklı tonlarıyla temsil ediliyordu. Oyun kumandalarında da bu tonlar parlak beyaz Xbox logosuna eşlik edecek.

Xbox One S'in Fortnite modeline dair detaylar sızdırıldı! - ProGamerTR

Bundle paketinin ismi ‘Xbox One S Fortnite Limited Edition’ olacak

Fortnite’i yeni bir oyun konsoluyla satın almak isteyenlere hitap eden bu yeni bundle paketinin Almanya menşeli WinFutur sitesinde yayınlanan görselleri, Microsoft’un iki adet Xbox One S kablosuz oyun kolunu da kutu içeriğine dahil edeceğini gösteriyor. ABD’li teknoloji devinin önümüzdeki birkaç günde ‘Xbox One S Fortnite Limited Edition’ isimli sınırlı sayıda üretilecek bu konsol modelini resmen tanıtması bekleniyor.

Fortnite Limited Edition bundle paketinde 1 TB dahili hafızaya sahip Xbox One S konsolu bulunacak. Konsolun tasarımı ise hayli dikkat çekici. Yarısında patlıcan rengini andıran koyu mor, diğer yarısında ise daha hafif olan menekşe rengi tonlarının tercih edildiği cihazla birlikte kutudan çıkan kumandalarda da aynı tonları görebilmek mümkün. Kolların kendisi patlıcan renginde, üzerindeki düğmeler ise açık tonlarda.

Beyaz Xbox logolarıyla şıklığı perçinleniyor

Öte yandan hem konsolun kendisinde, hem de oyun kollarında kullanılan beyaz renkli Xbox logolarıyla Microsoft’un Fortnite’de karşımıza çıkan tonlarla hoş bir zıtlık oluşturduğu söylenebilir. Şuan için sızdırılan görsellerden bu detayı anlayabilmek mümkün değil, ancak tahminler konsolun cilalanmış gibi parlayacağı yönünde yoğunlaşıyor.

Tabii ki bu bundle paketi sadece tarz sahibi bir konsol veya oyun kolundan meydana gelmeyecek. En azından sızıntı kaynaklı haberler bunu gösteriyor. Microsoft’un 2,000 adet V-Bucks isimli sanal parayı sete dahil etmenin yanı sıra Xbox Live, EA Access ve Xbox Game Pass aboneliklerini de bir aylığına ücretsiz vermesi söz konusu. Üstelik alıcılar 299 dolara satılacağı konuşulan bu setle birlikte Fortnite’de kullanmak üzere “Dark Vertex” isimli kıyafeti de elde edebilecekler.

Yorum yaz.

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazınız